<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3372767906073519&ev=PageView&noscript=1" />
Płatność 14 dni dla jednostek budżetowych
Darmowa dostawa od 500 zł brutto
Zwroty do 30 dni również dla firm
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

środki czystości25 644 05 40

FAQ - najczęstsze pytania

1. Jaki sprzęt do sprzątania firmy kupić na początek?

Na start warto wyposażyć firmę w podstawową chemię konsumencką, której zadaniem jest zapewnienie czystości w miejscach użyteczności publicznej.
HD Plus oferuje szeroki wybór sprzętu uzupełniającego, który pomaga w utrzymaniu czystości w firmie, na przykład:

 • ścierki z mikrowłókien,
 • rękawice,
 • zmywaki-gąbki,
 • szczotki do szorowania i zamiatania,
 • worki na odpady

Powyższe pozwolą na skuteczne czyszczenie przeróżnych powierzchni, blatów, itp. 

W naszym sklepie znaleźć można wytrzymałe worki na odpady, wykonane z grubego tworzywa, dzięki czemu nie są podatne na rozerwanie.

 

2. Czym wyróżniają się profesjonalne środki do sprzątania?

Są to środki czyszczące, płyny myjące oraz spraye, które sprawiają, że utrzymanie wysokiego poziomu higieny w obiektach przemysłowych oraz miejscach użyteczności publicznej jest szybsze i łatwiejsze w wykonaniu. Wśród nich znajdują się środki chemiczne o szerokim zakresie stosowania, na przykład do gruntownego czyszczenia powierzchni narażonych na liczne i uporczywe zabrudzenia.

Wysokiej klasy preparaty tej grupy, stanowią gwarancję utrzymania higieny na wymaganych poziomach czystości. Są również bardzo wydajne, dzięki czemu wystarczą na dłużej.

 

3. Jakie rodzaje dozowników mydła są dostępne w ofercie?

W HD Plus oferujemy szeroki wybór sprawdzonych dozowników mydła w płynie:

 • plastikowe
 • stalowe
 • łokciowe
 • blatowe
 • domowe

W naszej ofercie znajdują się także solidne dozowniki mydła w pianie:

 • automatyczne
 • plastikowe
 • stalowe

4. Jakie pojemniki na ręczniki papierowe zapewniają największą higienę?

Jednym z najbardziej popularnych produktów tego typu jest elektryczny podajnik ręcznika w roli. Innowacyjny, bezdotykowy system dozowania ręczników pozwala na zachowanie higieny nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Daje on także możliwość włączenia ustawienia, aby ręcznik był wysuwany "na żądanie", co dodatkowo gwarantuje sterylność korzystania. Dozownik do ręczników wielopanelowych gwarantuje dozowanie jednego listka ręcznika, więc również świetnie się sprawdzi w miejscach o dużym lub średnim natężeniu ruchu. Dozownik Tork dozuje zawsze po jednej porcji czyściwa, co ogranicza jego zużycie nawet o 37% oraz osoby użytkujące nie mają dostępu do całości rolki, dzięki temu zostają zachowane wszelkie zasady higieny.

5. Czym się kierować przy wyborze suszarki do rąk?

Decydując się na zakup suszarek do rąk, należy wziąć pod uwagę 3 aspekty:

 1. Warto zastanowić się, ile miejsca mamy na zamontowanie suszarki. Jeśli zależy nam, aby zajmowała jak najmniejszy obszar - wówczas idealna będzie suszarka automatyczna.
 2. Czas suszenia, aby był jak najkrótszy, wtedy warto wybrać suszarkę kieszeniową.
 3. Wygląd. W ofercie znajduje się wiele różnych rodzajów suszarek - plastikowe, w kolorze satyny, metalowe, ze stali nierdzewnej i wiele innych.

 

Jeśli nie jesteś pewien, jaki typ suszarki wybrać, zapraszamy do kontaktu.


6. Jak dobrać środki czystości do danej powierzchni?

Decydując się na wybór środków czystości, warto wcześniej zastanowić się, jak duży jest obszar, który wymaga wysprzątania, wówczas należy dobrać odpowiednią ilość potrzebnej chemii.

Istotnym faktem jest również rodzaj pomieszczeń do sprzątania. Zupełnie inne środki będą przydatne w łazience, inne w kuchni, a jeszcze inne do mycia podłóg, czy okien.

7. Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

8. Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?

Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.


9. Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne.

10. Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność.

Informacje o numerze konta wysyłane są w chwili, gdy zamówiony towar jest przygotowany do wysyłki. Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto.

Informacje te można także znaleźć na stronie O nas

11. Czy mogę czuć się bezpiecznie i być spokojny/a robiąc zakupy w HD Plus?

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i ochrony danych osobowych.

Na bieżąco informujemy o statusie zamówienia poprzez e-mail podany w zamówieniu. 

Wykorzystujemy nowoczesne metody zapobiegania utracie i wyciekom danych, stosujemy zawsze aktualne oprogramowanie do obsługi sklepu, a także wdrożyliśmy stosowne mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem.

Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w godzinach podanych na stronie Kontakt

metody płatności w sklepie
do góry
opinie HD plus telefon HD plus
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl